Mistrzostwa Świata Dzieci, Stadion Narodowy i inne...

21:15:00 Fallenna 1 Comments
16 czerwca na stadionie Legii (Pepsi Arena) odbył się finał Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w piłce nożnej. W finale Polska grała z Holandią i wygrała 3:2. Liczę na to, że nasza seniorska drużyna w najbliższym czasie coś wygra, chociażby awansuje na kolejne Euro... Co do mistrzostw - można zaliczyć je do udanych. Wzięły w nich udział dzieci z całego świata, m.in. z Niemiec, Madagaskaru, Rosji, Holandii, Zimbawe czy Argentyny. Po finale odbył się mecz Polska - Reszta świata. W drużynie Polski zagrali: Emmanuel Olisadebe, Tomasz Kłos, Dariusz Dziekanowski, Jacek Bąk. Natomiast w drużynie Reszty świata można było zobaczyć: Quintona Fortune, Massimo Bonini, Sarhieja Alejnikau, Florina Radociou czy Łukasza Podolskiego, który po przerwie doszedł do drużyny polskiej. W obydwu zespołach grały też dzieci.


Dzień wcześniej byłam na pikniku edukacyjnym zorganizowanym na Stadionie Narodowym. Kolejki do stoisk były duże, więc nawet tam nie podchodziłam. :) Weszłam za to na boisko (niestety bez murawy) i próbowałam znaleźć swoje miejsce z meczu, na którym byłam.
Ostatnio duuużo się działo! Miałam okazję spotkać się z Kamą. Była ładna pogoda, więc można się było choć trochę opalić, w moim przypadku spalić! :D
Oto, co dostałam od niej z okazji moich niedawnych urodzin - kosmetyki o pięknym zapachu!


Zbliżają się wakacje. Mam nadzieję, że będzie mi dane częściej tu pisać. Miłego weekendu wszystkim,
F.

You Might Also Like

1 komentarz:

  1. Drużyna Legii Juniorów została mistrzem kraju , więc masz powód do radości ! :D
    PS: mam taki sam krem " foot works " tylko pomarańczowy ^^

    noelle.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie wyświetlenia, komentarze i obserwacje!

Fallenna. Obsługiwane przez usługę Blogger.