Summer'd gone...

15:57:00 Fallenna 0 Comments

Właściwie to nie wiem, co pisać. Pomyślałam więc, że wkleję kilka zdjęć z wakacji i inne rzeczy.
Wkrótce znów trzeba będzie wrócić do szkoły... I tak prawie do końca czerwca. Niektórzy chcą wrócić do szkoły choćby dla swoich znajomych. Ja mam ich niewiele, także ten argument do mnie nie przemawia. 
Powrót do ,,Beverly Praga 03-450" nie będzie należał do łatwych. W tym roku być może zaczną się praktyki (pozaszkolne), w domu często będę przed 17:00, totalna załamka. 
Tylko niech nikt się potem nie dziwi, że uwielbiam wakacje, upał i inne rzeczy, których w roku szkolnym nie da się robić. Choć to lato powoli dobiega końca, to zawsze jest nadzieja, że za rok zrobię coś, czego teraz nie dałam rady. Nie chcę pisać głupot, nie wiem na ile kogoś to interesuje, bo czytelników za dużo nie mam.
W tym czasie rządzą chyba blogi sztucznie wypromowane (czyli kogoś, którego poczynania śledzi wielu ludzi, a znajdą się ludzie, którzy kupią tą promocję i będą śledzić to, czego ja sama nie pochwalam...). Ale uważam, że moja głupota różni się od tamtej głupoty. Swoją drogą - dosyć dobrze miewają się blogi o modzie, a ostatnio jakiś duży ich wysyp się zrobił. Cóż... nawet nie odpowiadają na komentarze, a zostawiłam jakieś sensowne. ;) 
Przejdę do sedna sprawy - zdjęcia! 
1) Dostałam to od fanklubu Leny Meyer-Landrut z Niemiec: autograf, naklejki, przypinki, zdjęcie, pocztówki oraz zdjęcie z autografem.
 2) Autografy siatkarzy (zdobyte osobiście): Marcina Możdżonka i Michała Ruciaka.
3) Trening dla dzieci z M. Możdżonkiem w Warszawie (gość specjalny: K. Ignaczak).
4) Zdjęcie ze Starego Miasta - widok na Stadion Narodowy.
5) Zdjęcia z siatkarzami (z Okęcia i z treningu).


No to tyle... Mam nadzieję, że niedługo znów uda mi się napisać!
PS: Polecam przesłuchać piosenkę Kamy pt. ,,Nie liczy się nic". W teledysku można zobaczyć zdjęcia ludzi (w tym moje)! ;)
Zobacz teledysk.

You Might Also Like

0 comments:

Dziękuję za wszystkie wyświetlenia, komentarze i obserwacje!

Fallenna. Obsługiwane przez usługę Blogger.