Wiosna z Zalando

17:07:00 Fallenna 4 Comments

Jest mi bardzo miło, że po raz kolejny wybrano mnie jako jednego z ambasadorów projektu Zalando organizowanego przez Trnd. Moim zadaniem jest zbadanie opinii o sklepie na podstawie doświadczeń innych, jak i własnych. W tym celu otrzymałam bon na zakupy i kody rabatowe -20% do oddania znajomym.

Udało mi się już dokonać zamówienie, jednak jestem zmuszona zwrócić jedną rzecz z powodu uszkodzenia. Było ono trudne do zauważenia, ale wolę nie ryzykować i zwrócić rzecz. Jest to darmowe i masz na to 100 dni (nie możesz oderwać metki). Na swoim koncie na stronie Zalando znajdujesz rubrykę ze zwrotami, opisujesz defekt i wybierasz dzień dostępności - kiedy kurier ma przyjechać do Ciebie i zabrać paczkę. Ale o tym później, kiedy już do mnie przyjedzie i z własnego doświadczenia będę mogła opisać cały proces zwrotów.

Co do robienia zakupów na Zalando - jest to dość szybkie. Przede wszystkim należy wpisać adres dostawy (jeśli wcześniej nie było go zapisanego w profilu) i wybrać opcję płatności (w moim przypadku karta podarunkowa). Zajęło mi to dosłownie chwilę.

Długo przeglądałam stronę sklepu, nie mogłam się zdecydować. Postanowiłam zakupić spódnicę i bluzkę, stworzyć z tego komplet. Z wcześniej wspomnianego powodu, zostaje u mnie tylko bluzka, ale już wkrótce złożę nowe zamówienie. :)
Jakie jest Wasze zdanie na temat Zalando? Czy kiedykolwiek już coś tam kupiliście? A może są tu jacyś inni ambasadorzy? :)

Ciąg dalszy nastąpi!

You Might Also Like

4 komentarze:

 1. Jeszcze nigdy nie kupowałam nic w Zalando, ale moja koleżanka kupiła tam bardzo ładną sukienkę. :)

  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Raz zamawiałam sobie coś na Zalando i naprawdę polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi udało się kiedyś dostać do kampanii Zalando, zamówiłam sobie wówczas balerinki, z których jestem bardzo zadowolona, służą mi do dziś :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Keidys kupowalam na Zalando pare rzeczy :) :) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie wyświetlenia, komentarze i obserwacje!

Fallenna. Obsługiwane przez usługę Blogger.